Pravda vítězí - menší stříbrná medaile b.l. (1968) - mistr Jan Hus zleva, opis / Alexander Dubček zleva, opis, Nesign., Punc., Ag1000, 30mm, 13.210g, patina
Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 700,-