Zemský ústřední spolek včelařský - Za zásluhy b.l. - korunovaný český znak, opis / sv.Ambrož s úlem a lip. ratolestmi, nápis, Nesign., měď 42mm, 28.503g, patina

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 3000,-