Upomínka na tábor lidu 29.května 1871 - kalich a husitské zbraně, český opis / 6-řádkový český nápis, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, patina
Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 340,-