Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc. Ag800, dr.hr., dr.rysky, nepůvodní stuha
Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 480,-