15. eaukce
2018-05-20
E.Döcker, Amorek v lese, 1901, signováno, barevná litografie, stav výborný 9851. Umění, umělecké Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 9851
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 80 CZK CZK