15. eaukce
2018-05-20
Dukát 1923 (raženo 61239 ks), v rámečku se závěsem, na závěsu puncováno a značeno "585" (celkem 4,76 g) 5092. Československo, 1918 - 1939 Aurea Numismatika 15. eaukce 20. 5. 2018 5092
Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK