11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a, dva pásky za trojí udělení 7986. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7986

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK