Medaile Za bojové zásluhy, typ 1, číslo 59149 (1942), stříbro, smalty, značeno na matici MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2947. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2947
Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK