Medaile Ušakova, číslo 14771, stříbro, nepuncováno, neznačeno, v letech 1944 - 1945 uděleno kolem 4000 ks, do roku 1971 celkem 14195 ks 2946. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2946
Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK