Řád pracovní slávy, III. stupeň, var. 2, číslo 280099 (1976 - 1978), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2944. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2944

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK