Řád slávy, III. stupeň, číslo 134619 (do 1945), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 2942. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2942
Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK