Řád slávy, II. stupeň, číslo 3084, stříbro, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno 2941. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2941
Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK