Řád Znamení cti, typ 4, číslo 17945 (1942), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2939. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2939
Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK