Řád družby národů, číslo 435 (1973), stříbro, stříbro zlacené, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2938. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2938
Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK