Řád rudého praporu práce, typ 3, číslo 74935 (1948 - 1949), stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2936. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2936
Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK