Řád Velké vlastenecké války, II. stupeň, typ 3, var. 3, číslo 34386 (1943), stříbro, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2934. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2934
Vyvolávací cena: 9 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK