Řád Velké vlastenecké války, I. stupeň, typ 3, číslo 123339 (1945), zlato, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2932. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2932
Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK