Řád Velké vlastenecké války, I. stupeň, typ 3, číslo 26493 (1943), zlato, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2931. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2931
Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK