Řád Alexandra Něvského, typ 5, číslo 34219 (po roce 1945), stříbro zlacené, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2930. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2930
Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK