Řád Alexandra Něvského, typ 5, číslo 22900 (1944 - 1945), stříbro zlacené, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2929. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2929
Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK