Řád Bohdana Chmelnického, II. stupeň, číslo 2174, zlato, stříbro, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno, Sběratelská kopie (Collector's copy) 2927. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2927
Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK