Řád Kutuzova, II. stupeň, typ 2, číslo 174, stříbro, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno, Sběratelská kopie (Collector's copy) 2924. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2924
Vyvolávací cena: 3 800 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK