Řád rudého praporu, typ 4, číslo 386395 (1953), stříbro zlacené, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2922. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2922
Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK