Řád rudého praporu, typ 3, číslo 336595 (1950), stříbro zlacené, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2921. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2921
Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK