Řád rudého praporu, typ 3, číslo 12694 (1941), stříbro zlacené, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 2920. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2920
Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK