Vojenský kříž sv. Jiří, 1. stupeň, číslo 16 821 dopuncováno, pražské vydání, bronz zlacený 2910. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2910
Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK