Kříž Společnosti sv. Niny na Kavkaze, IV. stupeň, stříbro, značeno "DK", puncováno "84", 46x41 mm 2908. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2908
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK