Odznak Pravoslavného bratrstva svaté Alžběty, stříbro, stříbro zlacené, smalt, značeno "IV", puncováno "84", Andolenko. - , Nagrudnye znaki.15.24 2907. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2907
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 46 000 CZK CZK