Pamětní dekorace prvního kubánského polního tažení (zimní pochod), stříbro, puncováno, neznačeno 2903. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2903
Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK