Vyznamenáni za dobytí Prahy 1794, stříbro zlacené (pozdější ražba), nepuncováno, Čep.130 (29,20 g) 2894. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2894
Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK