Vojenský kříž sv. Jiří, bez označení stupně a bez čísla, soukromá ražba, stříbro, značeno "ND", puncováno "84" (875/1000), 36x36 mm, Čep. - 2893. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2893
Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK