Vojenský kříž sv. Jiří, 4. stupeň, typ 1917, bez čísla, soukromá ražba, stříbro, značeno "ED", puncováno "84" (875/1000) 2892. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2892
Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK