Vojenský kříž sv. Jiří, 4. stupeň, typ 1917, bez čísla, soukromá ražba, stříbro, neznačeno, nepuncováno 2891. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2891

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK