Spojka obsahující Řád sv. Anny III. třídy s meči, zlato, smalty, značeno "DO" (Dmitrij Osipov), puncováno, Distinguished Service Order, stříbro, smalty, Francouzský válečný kříž, Srbsko - Medaile za chrabrost Miloše Obiliče, Pamětní medaile na zvolení Petra I., Řád červeného kříže II. typ, Medaile za bojové zásluhy 1883, Medaile za vzornou službu, Pamětní kříž 1913 .... celkem 12 ks 2886. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2886

Vyvolávací cena: 34 000 CZK CZK - Vydraženo: 26 000 CZK CZK