Řád sv. Stanislava, III. třída, 1916 - 1917, zlato, smalty, značeno "VD" (Varvara Ditrich) a EDUARD, puncováno "56 (583/1000) 2884. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2884

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 22 000 CZK CZK