Řád sv. Stanislava, II. třída, po roce 1908, zlato, smalty, značeno EDUARD, puncováno "56" (583/1000) 2882. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2882
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK