Řád sv. Anny, III. třída, oboustranná závěsná miniatura, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, 14,5 x 11,5 mm mm, výroba západní Evropa 2878. Rusko Aurea Numismatika 72. aukce 21. 5. 2016 2878
Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK