70. aukce

Řád sv. Jana Jeruzalémského (The Order of St, John), důstojník, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, MY.23 1011. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1011

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK