70. aukce

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), V. třída, I. typ, vojenská skupina, stříbro, značeno "SG", puncováno, orig. etue značená GARRARD & Co Ltd. (etue mírně poškozená) 1008. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1008

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK