70. aukce

Řád Isabely Katolické, III. třída na dámské stuze, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená CEJALVO MADRID 992. Španělsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 992

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK