70. aukce

Řád Slunce, I. třída, hvězda velkokříže, stříbro zlacené smalty, značeno LEMAITRE A PARiS 978. Peru Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 978

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 800 CZK CZK