70. aukce

Řád jugoslávské koruny, II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená HUGUENIN FRÉRES & Co LE LOCLE, z pozůstalosti brig. gen. Josefa Brauna (2. 3. 1884 - 31. 11. 1945) 966. Jugoslávie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 966

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK