70. aukce

Řád sv. Mořice a Lazara, V. třída, rytíř, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, miniatura, klopová stužka, pův. neznačená etue 963. Itálie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 963

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK