70. aukce

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno KARNET KYSELÝ PRAHA, na jehle "KK" "KK" a "900", orig. etue neznačená etue, VM.9-b-A 932. Československo Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 932

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 150 000 CZK CZK