70. aukce

Řád svatého Štěpána, komandérský kříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, výroba C. F. ROTHE WIEN po roce 1918, Marko.27 898. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 898

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK