70. aukce

Vojenský řád Marie Terezie, komandérský kříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, 44x44 mm, krásná sběratelská kopie, 20. století, Marko.013 896. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 896

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK