4. eaukce

2015-05-24

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "F&R", puncováno, 1x "A", Marko.152a, zlacení část. setřeno 6382. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6382

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK