61. aukce

2015-05-23

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž III. třídy za 24 let služby, vydání 1867 - 1890, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, Marko.376 1402. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1402

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK