61. aukce

2015-05-23

Stříbrný pohár se 13 mincemi Františka Josefa I. - Tolar 1854 Svatební, 2 Zlatník 1889 Stříbrná svatba (2x), 2 Zlatník 1887 Kutná Hora (jediná replika mince), Zlatník 1860, 1890, 10 Krejcar 1869, 1872 a další, Ag 0,925, výška 120 mm, průměr 52-78 mm (166,60 g), značeno TONNEL PARIS, puncováno, přiložen atest Puncovního úřadu 1028. Korunová měna, 1892 - 1918 Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1028

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK