Zednářská dekorace lóže Stafford, stříbro zlacené, smalty, značeno STERLING,nepuncováno, na rev. vyryto TO BRO. C. Mc. KEOWN. P. P. from Lodge Stafford,No. 32 1937, na stuze závěs s nápisem S. O. E. 1834. Velká Británie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1834

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK